XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Cracovia 2023
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski
Slide
Pierwsza piątka grupa A
1 IM KEINANEN, Toivo FIN 7,0
2 IM BOGDANOV, Egor UKR 7,0
3 FM PACAN-MILEJ, Kosma POL 7,0
4 GM GUMULARZ, Szymon POL 6,5
5 GM PURANIK, Abhimanyu IND 6,5
2 IM BOGDANOV, Egor UKR 7,0
3 FM PACAN-MILEJ, Kosma POL 7,0
4 GM GUMULARZ, Szymon POL 6,5
5 GM PURANIK, Abhimanyu IND 6,5
Slide
Pierwsza piątka grupa B
1 GODERDZISHVILI, Giga GEO 8,0
2 GABADADZE, Gabriel GEO 6,5
3 WFM MGELADZE, Kesaria GEO 6,5
4 I++ RADZIMSKI, Antoni POL 6,5
5 I++ NIEZHENTSEV, Kyrylo POL 6,5
2 GABADADZE, Gabriel GEO 6,5
3 WFM MGELADZE, Kesaria GEO 6,5
4 I++ RADZIMSKI, Antoni POL 6,5
5 I++ NIEZHENTSEV, Kyrylo POL 6,5
Slide
Pierwsza piątka grupa c
1 I MAJCHER, Igor POL 7,0
2 I ŚLIZ, Karol POL 7,0
3 I MICUŁA, Jakub POL 7,0
4 I SEREWA, Antoni POL 6,5
5 k NATOLI, Alessia POL 6,5
2 I ŚLIZ, Karol POL 7,0
3 I MICUŁA, Jakub POL 7,0
4 I SEREWA, Antoni POL 6,5
5 k NATOLI, Alessia POL 6,5
Slide
Pierwsza piątka grupa D
1. I GRUCA, Karol POL 8,0
2. PAVLYK, Maksym UKR7,5
3. II+ BARTMAN, Ksawery POL 7,5
4. KACZMAROWSKI, Matthias GER 7,0
5. ALALIDZE, Saba GEO 7,0
2. PAVLYK, Maksym UKR7,5
3. II+ BARTMAN, Ksawery POL 7,5
4. KACZMAROWSKI, Matthias GER 7,0
5. ALALIDZE, Saba GEO 7,0
Slide
Pierwsza piątka grupa E
1. FM SHILOV, Sergej POL 8,0
2. k SANETRA, Piotr POL 7,0
3. IM DOVZHENKO, Viktor UKR 6,5
4. I PRZYGRODZKI, Jan POL 6,0
5. IM CHUBAR, Vladimir UKR 5,5
2. k SANETRA, Piotr POL 7,0
3. IM DOVZHENKO, Viktor UKR 6,5
4. I PRZYGRODZKI, Jan POL 6,0
5. IM CHUBAR, Vladimir UKR 5,5
Slide
Pierwsza piątka grupa F
1 II RYSZKA, Maciej POL 8,0
2 I MATACZYNA, Aleksandra POL 7,0
3 PAVLYK, Maksym UKR 6,5
4 ALBU, Vlad MDA 6,5
5 II DZIUBA, Michał POL 6,5
2 I MATACZYNA, Aleksandra POL 7,0
3 PAVLYK, Maksym UKR 6,5
4 ALBU, Vlad MDA 6,5
5 II DZIUBA, Michał POL 6,5
Slide
Pierwsza piątka grupa G
1 II FESENIUK, Pavlo POL 7,0
2 II+ KOPIA, Julian POL 7,0
3 II PAŁKA, Kacper POL 6,5
4 ATAMANCHUK, Dmytro UKR 6,5
5 IV KMIOTEK, Szymon POL 6,0
2 II+ KOPIA, Julian POL 7,0
3 II PAŁKA, Kacper POL 6,5
4 ATAMANCHUK, Dmytro UKR 6,5
5 IV KMIOTEK, Szymon POL 6,0
Slide
Pierwsza piątka grupa H
1 ATAMANCHUK, Roman UKR 7,5
2 II WOŁYŃSKI, Antoni POL 7,5
3 III MAŁACHOWSKI, Szymon POL 7,0
4 RYZHENKOVA, Viktoriia UKR 7,0
5 III LOREK, Hubert POL 7,0
2 II WOŁYŃSKI, Antoni POL 7,5
3 III MAŁACHOWSKI, Szymon POL 7,0
4 RYZHENKOVA, Viktoriia UKR 7,0
5 III LOREK, Hubert POL 7,0
Slide
Pierwsza piątka SHOGI
1 5 Dan Starykevich, Anton BLR 9.0
2 3 Dan Dziwoki, Adam POL 7.0
3 4 Dan Zakrzheuski, Uladzislau BLR 6.0
4 1 kyu Ząbek, Krzysztof POL 6.0
5 1 kyu Agnieszczak, Paweł POL 5.0
2 3 Dan Dziwoki, Adam POL 7.0
3 4 Dan Zakrzheuski, Uladzislau BLR 6.0
4 1 kyu Ząbek, Krzysztof POL 6.0
5 1 kyu Agnieszczak, Paweł POL 5.0
Slide
Pierwsza piątka BLITZ
1 GM JANIK, Igor POL 9,5
2 IM ANWESH, Upadhyaya IND 9,0
3 FM SERNECKI, Franciszek POL 9,0
4 k AAKASH Sharadchandra, Dalvi IND 9,0
5 IM SOFRONIE, Iulian ROU B 2420 8,5
2 IM ANWESH, Upadhyaya IND 9,0
3 FM SERNECKI, Franciszek POL 9,0
4 k AAKASH Sharadchandra, Dalvi IND 9,0
5 IM SOFRONIE, Iulian ROU B 2420 8,5