XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy

Cracovia 2022

Turniej jest wspierany finansowo przez FIDE Open Aid Project

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Kolejny Festiwal za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zwycięzcy w poszczególnych grupach

Grupa A – DOTZER, Lukas

Grupa B – WCM TAROSTA, Martyna

Grupa C – JAWORSKI, Tymon

Grupa D – ZIĘBA, Hubert

Grupa E – SHILOV, Sergej

Grupa F – Pavlyk, Maksym

Grupa G – Feseniuk, Pavlo

BLITZ – IM LICZNERSKI, Łukasz

Poprzednie edycje Festiwalu Cracovia

XIX Edycja - 2008

Grupa A – GM Gajewski, Grzegorz

Grupa B – Pietocha, Pawel

Grupa C – Dusza, Miłosz

 Grupa D – Buś, Konrad

XX Edycja - 2009

Grupa A – IM Zubov, Alexander

Grupa B – Kuznetsov, Sergej

Grupa C – Deka, Konrad

Grupa D – Buś, Konrad

XXI Edycja - 2010

Grupa A – IM Zubov, Alexander

Grupa B – Griezne, Edvins

Grupa C – Gajewski, Patryk

Grupa D – Martynov, Peter

XXII Edycja - 2011

Grupa GM – IM Kanarek, Marcel

Grupa A – IM Tomczak, Jacek

Grupa B – Suliborski, Jakub

Grupa C – Kyć, Jerzy

 Grupa D – Medvedyk, Volodymyr

XXIII Edycja - 2012

Grupa A – IM Dragun, Kamil

Grupa B – Zając, Mateusz

Grupa C – Medvedyk, Vasyl

Grupa D – Stankiewicz, Kamil

XXIV Edycja - 2013

Grupa A – GM Malaniuk, Vladimir P

Grupa B – Bednarczyk, Damian

Grupa C – Kowalewski, Władysław

Grupa D – Yeresko, Vladislav

XXV Edycja - 2014

Grupa A – GM Zubov, Alexander

Grupa B – Suliborski, Jakub

Grupa C – Dusza, Miłosz

Grupa D – Żyła, Tomasz

XXVI Edycja - 2015

Grupa A – GM Dragun, Kamil

Grupa B – Khamidov, Komil

Grupa C – Zima, Teofil

Grupa D – Silich, Yahor

Grupa E – Veremyuk, Veronika

XXVII Edycja - 2016

Grupa A – GM Miśta, Aleksander

Grupa B – Parol, Paweł

Grupa C – Namyślak, Piotr

Grupa D – Jędraszek, Paweł

Grupa E – Baryschyk, Sergey

XXVIII Edycja - 2017

Grupa A – IM Repka, Christopher

Grupa B – Żarnowski, Krzysztof

Grupa C – Klementys, Jerzy

Grupa D – Jędraszek, Paweł

Grupa E – Dubnevych, Maksym

XXIX Edycja - 2018

Grupa A -FM Dietmayer-Kraeutler, Marco

Grupa B – Patsia, Zviad

Grupa C – Czarkowski, Tomasz

Grupa D – Góral, Jan

Grupa E – Kozak, Karol

XXX Edycja - 2019

Grupa A -IM GOLUBKA, Petro

Grupa B – LUTSKO, Artem

Grupa C -HRYHAROVICH, Aliaksei

Grupa D – Putintsev, Ilya

Grupa E – Albu, Vlad

XXXI Edycja - 2020

Grupa A – GM Donchenko, Alexander

Grupa B – Musiał, Tomasz

Grupa C – PAŃCZUK, Grzegorz

Grupa D – Duda, Szymon

Grupa E – Andrusevics, Jegors

Grupa F – GÓRNISIEWICZ, Natalia

XXXII Edycja - 2021

Grupa A – IM LICZNERSKI, Łukasz

Grupa B – FM SZCZUREK, Krzysztof

Grupa C – KAMIŃSKI, Maciej

Grupa D – ZARZECKI, Dymitr

Grupa E – Moczulski, Michał

Grupa F – Kopacki, Aleksander

XXXIII Edycja - 2022

Grupa A – DOTZER, Lukas

Grupa B – WCM  TAROSTA, Martyna

Grupa C – JAWORSKI, Tymon

Grupa D – ZIĘBA, Hubert

Grupa E – SHILOV, Sergej

Grupa F – Pavlyk, Maksym

Grupa G – Feseniuk, Pavlo

Poprzednie edycje Festiwalu Cracovia BLITZ